Międzygminny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora PSP w Wierzbicy

16 listopada 2013r. zawodniczki uczniowskiego klubu sportowego GIM Parznice wzięły udział w Międzygminnym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora PSP w Wierzbicy.
Z naszej szkoły w zawodach startowały dwie drużyny.
Reprezentacja klas II w składzie: P. Odzimkowska, K. Borkowska, K. Makowska, N. Fryszkowska, S. Pietak, S. Jóźwiak, A. Żak, N. Kurowska, A. Majstrak, zajęła I miejsce w swojej kategorii.
Wyniki meczów: PG Parznice – PG Wierzbica 2:0, PG Parznice – PG Wolanów 2:0, PG Parznice – PG Przytyk 2:0, PG Parznice – PG Iłża 2:0.
Reprezentacja klas I: A. Rybicka, N. Podrygała, W. Ciesak, W. Mazur, N. Lipiec, J. Chruślak, zajęła IV miejsce w swojej kategorii.
Wyniki meczów: PG Parznice – PG Wierzbica 0:2,  PG Parznice – PG Przytyk 2:0, PG Parznice – PG Iłża 0:2, PG Parznice – PG Wierzbica 0:2.