Wizyta siatkarzy Cerrad Czarnych Radom

Uczniowie z pewnością na długo zapamiętają dzień 16 grudnia 2013 roku. Tego dnia odwiedzili ich bowiem siatkarze Plus Ligi - Cerrad Czarni Radom. Marzeniem każdego młodego siatkarza i siatkarki, jest spotkanie z zawodowymi siatkarzami.  Gośćmi tego spotkania byli zawodnicy: Adam Kowalski, Bartłomiej Bołądź, Kamil Gutkowski, Michał Ostrowski oraz trener Robert Prygiel.

Czytaj całość...

Po powitaniu i przedstawieniu  zawodników przez rzecznika prasowego  Cerradu Czarnych Radom – Sławomira Monika, nastąpiła wspólna rozgrzewka, ćwiczenia z piłkami i to na co czekali gimnazjaliści - wspólny mecz z siatkarzami. Adam Kowalski i Bartłomiej Bołądź zagrali w drużynie chłopców, natomiast Kamil Gutkowski oraz Michał Ostrowski wspomagali dziewczęta. Mecz był bardzo zacięty. Nie brakowało efektownych akcji  siatkarskich, ubarwionych dobrą zabawą. Uczniowie PG  w Parznicach otrzymali również od siatkarzy  upominki w postaci kalendarzy i plakatów drużyny Cerradu Czarnych Radom.

Obecny na spotkaniu Wójt Gminy Kowala pan Sławomir Stanik, pogratulował młodym siatkarzom PG w Parznicach umiejętności i woli sportowej walki z doświadczonymi siatkarzami. Dyrektor gimnazjum pan Jacek Jóźwiak - pomysłodawca  spotkania uczniów z siatkarzami, również gratulował zwycięskiej drużynie chłopców i zaprosił siatkarzy na kolejne spotkania. Na zakończenie nie zabrakło oczywiście wspólnych zdjęć, pytań na temat siatkówki i autografów.