Powiatowa Liga Piłki Siatkowej Dziewcząt w Iłży

W sobotę 18 stycznia 2014 r. w PGG w Iłży odbył się turniej Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej Dziewcząt.
Młodsze koleżanki z klas I gimnazjalnych również zaprezentowały się dobrze, zajmując w turnieju w swojej kategorii wiekowej III miejsce.

Czytaj całość...
Drużyny podzielone na kilka kategorii wiekowych rywalizowały o Puchar Burmistrza Iłży.
Do rywalizacji stanęły dziewczęta z gmin: Kowala, Przytyk, Wierzbica, Wolanów, a także zawodniczki klubu sportowego Volley Iłża. Emocji i siatkówki na dobrym poziomie w wykonaniu dziewcząt nie zabrakło.
Siatkarki naszej szkoły reprezentujące UKS „GIM” Parznice po raz kolejny udowodniły, że w każdym turnieju walczą o czołowe lokaty. Nie inaczej było i tym razem. W kategorii klas II gimnazjalnych zawodniczki UKS „GIM” Parznice nie miały sobie równych i zajęły I miejsce. W pokonanym polu pozostawiły Wolanów - II miejsce, Iłżę – III miejsce, Przytyk – IV miejsce i Wierzbicę – V miejsce.
I miejsce - Iłża,  II miejsce - Wierzbica, III miejsce - Parznice, IV miejsce - Wolanów, V miejsce – Przytyk.
Dziewczęta UKS „GIM” Parznice wystąpiły w składzie:
Klasy II: Klaudia Makowska, Angelika Majstrak, Sabina Jóźwiak, Patrycja Odzimkowska, Angelika Żak, Sylwia Piętak, Natalia Kurowska.
Klasy I: Nadia Lipiec, Julia Chruślak, Wiktoria Mazur, Wiktoria Ciesak, Natalia Podrygała, Agata Zawadzka, Aleksandra Rybicka.
Opiekun: Ryszard Kosiec