WSPÓŁPRACA
logo_bocian logo_caritas

logo_wolontariat logo_ptsm

Nasze siatkarki grają dalej

Nowa hala PG w Wolanowie gościła w dniu 12 02 2014 dziewczęta i chłopców rywalizujących w Międzygminnych Zawodach Piłki Siatkowej. Turniej ten był eliminacją do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tej dyscyplinie. Na starcie stanęli gimnazjaliści z Parznic, Wolanowa i Przytyka. Należało się więc spodziewać siatkówki na wysokim poziomie. Regulamin Igrzysk Młodzieży Szkolnej jest nieubłagany i do dalszej fazy mogły awansować tylko zwycięzcy tak wśród dziewcząt jak i chłopców. Dziewczęta z PG w Parznicach podźwignęły rolę faworytek i pokonały w pierwszym meczu PG Wolanów 2:0. W drugim swoim spotkaniu zdominowały kolejne rywalki, zwłaszcza w zagrywce i pokonały PG Przytyk 2:0. Tym samym siatkarki PG w Parznicach awansowały do dalszej fazy rozgrywek.
Chłopcy PG w Parznicach nie uchodzili za faworyta turnieju. Do dalszej fazy Igrzysk awansowali chłopcy z Wolanowa.
Czytaj całość...

Nasi siatkarze walczyli dzielnie, w pierwszym spotkaniu z PG z Wolanowa. Po dobrej połowie pierwszego seta, niestety przegrali, popełniając zbyt dużo błędów w przyjęciu zagrywki. W drugim secie dominacja uczniów z Wolanowa nie polegała już dyskusji i uczniowie PG w Parznicach przegrali 2:0. W drugim meczu gimnazjaliści naszej gminy pokonali łatwo Przytyk 2:0.
Wyniki Dziewcząt: PG Parznice - PG Wolanów 2: 0, PG Wolanów – PG Przytyk 2:0, PG Parznice - PG Przytyk 2:0
1.PG Parznice 2. PG Wolanów 3. PG Przytyk
Wyniki Chłopców PG Przytyk –PG Wolanów 0:2, PG Parznice – PG Wolanów 0:2, PG Parznice - PG Przytyk 2:0