Podsumowanie semestru pierwszego

''Korzenie wiedzy są gorzkie, ale jej owoce - słodkie" -
słowa Arystotelesa stanowiły motto apelu podsumowującego naukę i zachowanie uczniów w I semestrze. Najwyższe wyniki osiągnęła klasa IE -  średnia ocen 3,77, następnie IIA- 3,66 i IIIB - 3,48. Najwyższą średnią w szkole uzyskała uczennica klasy IIC - Natalia Kurowska- 5,20. Pan dyrektor omówił i przedstawił na wykresach zachowanie w poszczególnych klasach oraz frekwencję i  ilość ocen w szkole. Ponadto wręczył statuetkę klasie najbardziej aktywnej - została nią klasa IE. Następnie uczniowie przedstawili prezentację multimedialną  różnorodnych przedsięwzięć podejmowanych przez uczniów i nauczycieli w minionym semestrze. Apel przygotowały panie: M. Rusinowska, W. Duralska, M. Moskwa, o dekorację zadbała p. A. Żytkowska-Prus.
Życzymy sukcesów w II semestrze!