Rekrutacja uczniów do klas pierwszych

Terminy i warunki rekrutacji uczniów do klas pierwszych Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Parznicach w roku szkolnym 2014/2015
Do klasy pierwszej gimnazjum przyjmuje się:
1) z urzędu – absolwentów szkół podstawowych z terenu gminy Kowala,
2) na wniosek rodziców / prawnych opiekunów – absolwentów szkół podstawowych spoza gminy Kowala, w przypadku gdy gimnazjum dysponuje wolnymi miejscami.

Informacje dla absolwentów szkół podstawowych z terenu gminy Kowala:
1) warunkiem przyjęcia do klasy pierwszej gimnazjum jest:
a) złożenie w sekretariacie Publicznego Gimnazjum w Parznicach zgłoszenia/kwestionariusza podpisanego przez rodziców/prawnych opiekunów (wzór zgłoszenia/kwestionariusza znajduje się na stronie internetowej w zakładce Rodzice, jest również dostępny w sekretariacie szkoły).
Zgłoszenia/kwestionariusze można składać od 01 kwietnia 2014r. do 30 kwietnia 2014r.

b) złożenie w sekretariacie gimnazjum świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz zaświadczenia o wynikach sprawdzianu do dnia 07 lipca 2014r.

2) 08 lipca 2014r. zostaną wywieszone listy uczniów zamieszkałych w obwodzie gimnazjum, przyjętych do klasy pierwszej w roku szkolnym 2014/2015.

Czytaj całość!!!
Informacje dla absolwentów szkół podstawowych spoza terenu gminy Kowala

1. Do klasy pierwszej Publicznego Gimnazjum w Parznicach mogą być przyjęci uczniowie zamieszkali poza obwodem szkoły na podstawie wniosku/kwestionariusza złożonego w sekretariacie gimnazjum w terminie od 01 kwietnia 2014r. do 30 kwietnia 2014r.
Do 07 lipca 2014r. należy złożyć w sekretariacie gimnazjum świadectwo ukończenia szkoły podstawowej oraz zaświadczenie o wynikach sprawdzianu.
08 lipca 2014r. zostaną wywieszone listy uczniów przyjętych do klasy pierwszej w roku szkolnym 2014/2015.