Zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego GIM Parznice najlepsze w turnieju w Pionkach

19 stycznia 2013 r. z okazji 10–lecia UKS Beta Pionki w miejskiej hali sportowej odbył się Turniej w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Była to druga edycja ligi powiatu radomskiego. W zawodach bardzo dobrze zaprezentowały się uczennice naszego gimnazjum. Zawodniczki nowopowstałego Uczniowskiego Klubu Sportowego GIM Parznice wygrały wszystkie mecze i zajęły I miejsce w turnieju.
Nasza drużyna grała w składzie: Patrycja Odzimkowska,   Klaudia Matysiak,  Angelika Żak,  Klaudia Makowska, Sylwia Piętak, Natalia Fryszkowska, Sabina Jóźwiak. Opiekun drużyny – Ryszard Kosiec.
Wyniki spotkań: PG Parznice – PG Pionki 2:1, PG Parznice – PG Wolanów 2:0, PG Parznice – PG Iłża 2:1.