Bezpłatne zajęcia z j. angielskiego i doradztwa zawodowo-edukacyjnego

Centrum Nauczania Języków Obcych NORTON I Piotr Robert Szmigiel zaprasza na: bezpłatne zajęcia z j. angielskiego i doradztwa zawodowo-edukacyjnego dla uczniów Gimnazjów w Zespole Szkół w Goździe, Publicznego Gimnazjum w Małęczynie, Publicznego Gimnazjum w Grabowie n/Pilicą, Publicznego Gimnazjum w Przytyku, Publicznego Gimnazjium w Parznicach, w ramach Projektu „Wyrównywanie szans uczniów wiejskich gimnazjów gmin Gózd, Grabów n/Pilicą, Przytyk i Kowala”
Nr projektu POKL.09.01.02-14-120/12 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, realizowanego w Partnerstwie z Gminą Gózd, Gminą Grabów nad Pilicą, Gminą Przytyk, Gminą Kowala.

<<< Czytaj całość >>>
Priorytet: IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach
Działanie: 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty
Poddziałanie: 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych
Instytucja Wdrażająca:
Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych w Warszawie
Beneficjent – Lider:
Centrum Nauczania Języków Obcych NORTON I Piotr Robert Szmigiel z siedzibą w Krakowie ul. Żabiniec 68.

CZAS REALIZACJI ZAJĘĆ:
Zajęcia prowadzone będą w terminie od października 2013 do czerwca 2014 roku

ORGANIZACJA ZAJĘĆ:
1. Zajęcia języka angielskiego (wyrównawcze i kółko językowe) dla uczniów klas I i II odbywać się będą 2 x w tygodniu po 45 min. łącznie 50 godzin w roku szkolnym.
2. Doradztwo zawodowo-edukacyjne dla wszystkich uczniów klas III w wymiarze: 4 godziny dydaktyczne warsztatów grupowych na klasę + 12 godzin dydaktycznych konsultacji indywidualnych na klasę. .
Zajęcia prowadzone będą w oparciu o najnowocześniejsze podręczniki z wykorzystaniem tablic multimedialnych. Wszystkie materiały dydaktyczne (komplety podręczników i materiały audio-video) egzaminy i certyfikaty uczestnicy otrzymują BEZPŁATNIE.

MIEJSCE REALIZACJI ZAJĘĆ – GIMNAZJA W : Zespole Szkół w Goździe, Publiczne Gimnazjum w Małęczynie, Publiczne Gimnazjum w Grabowie n/Pilicą, Publiczne Gimnazjum w Przytyku, Publiczne Gimnazjium w Parznicach.
REKRUTACJA : prowadzona będzie przez Opiekunów Szkolnych w szkołach wskazanych powyżej w okresie od 1 sierpnia do 30 września 2013 roku.

ZASADY REKRUTACJI
W zajęciach mogą uczestniczyć uczniowie Gimnazjów w Zespole Szkół w Goździe, Publicznego Gimnazjum w Małęczynie, Publicznego Gimnazjum w Grabowie n/Pilicą, Publicznego Gimnazjum w Przytyku, Publicznego Gimnazjium w Parznicach.
Kandydaci na Uczestników Projektu składają w momencie zgłoszenia poniżej wskazane dokumenty i oświadczenia podpisane przez opiekuna prawnego ucznia:
a. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział podopiecznego w Projekcie .
b. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
podopiecznego.
c. Dane osobowe uczestnika biorącego udział w Projekcie.
Wzory formularzy i oświadczeń będą dostępne w punktach rekrutacyjnych oraz na stronie internetowej www.norton.edu.pl.
Do udziału w zajęciach wyrównawczych z języka angielskiego zostaną zakwalifikowani uczniowie , którzy uzyskają najniższe wyniki na wstępnych testach kompetencyjnych.
Do udziału w zajęciach kółka języka angielskiego zostaną zakwalifikowani uczniowie , którzy uzyskają najwyższe wyniki na wstępnych testach kompetencyjnych.
Do zajęć z doradztwa zawodowo - edukacyjnego, przystąpią wszyscy uczniowie klas trzecich.

DATKOWE INFORMACJE MOŻNA UZYSKAĆ
W sekretariatach szkół objętych Projektem
 telefonicznie pod numerem 504 261 520
 telefonicznie w Centrali CNJO NORTON I : 012 427 28 39 wew. 2,
 osobiście w siedzibie CNJO NORTON I : ul. Żabiniec 68, 31-215 Kraków,
 drogą elektroniczną pisząc na adres pokl@norton.edu.pl.