WSPÓŁPRACA
logo_bocian logo_caritas

logo_wolontariat logo_ptsm

Mikołajkowy Turniej Siatkówki w Parznicach

Dzień Świętego Mikołaja to okazja nie tylko do otrzymywania prezentów, ale także do rozegrania zawodów sportowych. 6 grudnia w naszym gimnazjum odbył się turniej siatkówki dziewcząt o Puchar Dyrektora PG  w Parznicach.
Na starcie stanęły cztery żeńskie zespoły: PG nr 3 w Radomiu, PG w Rudzie Wielkiej, PG w Wolanowie i gospodynie turnieju PG w Parznicach.

Czytaj całość...

Od samego początku widać było, że poziom zawodów będzie wysoki i o zwycięstwo będzie  trudno. Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Dziewczęta naszej gminy w pierwszym spotkaniu, grając bardzo poprawnie, pokonały po tie breaku PG z Wolanowa 2:1. W drugim meczu, niestety, po licznych błędach w zagrywce, przegrały z PG nr 3 z Radomia 0:2. Ostatnie spotkanie przyniosło zwycięstwo nad drużyną PG z Rudy Wielkiej 2:0. Zawodniczki naszego gimnazjum zajęły ostatecznie w turnieju II miejsce, zdobywając srebrne medale. W tych rozgrywkach triumfowała drużyna PG nr 3 z Radomia.

Dyrektor PG w Parznicach pan Jacek Jóźwiak wręczył zwycięzcom puchary i upominki oraz życzył dalszych sukcesów w zmaganiach siatkarskich.